Персоналізовані презервативи для компаній, установ та неурядових організацій.

Ми пропонуємо найсучасніші системи персоналізації презервативів. Персоналізовані презервативи ідеально підходять для просування Вашого бренду, в якості подарунка або для мерчендайзингу. Якщо ви шукаєте продукт з великим рекламним впливом, ми представляємо вам оригінальний і дуже ефективний спосіб здивувати і закріпити свій бренд за допомогою презервативів з власною печаткою.

Відправлення по всій Європі та Африці.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ: Телефони + 34 698 447 356

Електронна пошта: ecommerce.distribuciones@gmail.com

Ми виготовляємо презервативи в індивідуальній упаковці, з Вашим логотипом або брендом в елегантному та оригінальному форматі.

Від всього 500 одиниць до більш ніж одного мільйона. Чим більша кількість, тим нижча ціна за одиницю.

РІЗНІ МОЖЛИВОСТІ КАСТОМІЗАЦІЇ

Для всіх типів груп, будь то об'єднання людей для проведення різних кампаній або рекламних акцій, групи свінгерів, весіль або інших заходів.

ПІДПРИЄМСТВАМ ТА ОРГАНІЗАЦІЯМ

Дізнайтеся про нашу підтримку для компаній. Незалежно від того, чи потрібно вам налаштувати презервативи для профілактичних або рекламних кампаній, чи ви хочете продавати або розповсюджувати свої власні формати.

Якщо ви віддаєте перевагу нестандартним форматам, ми пропонуємо найкращу якість за найкращою ціною. Ідеально підходить для установ / некомерційних організацій.

 

ЗВ'ЯЗКИ З КЛІЄНТАМИ

У нас діють спеціальні ціни для компаній і організацій на всі формати кастомізації, всього від 500 одиниць. Ідеально підходить для:

- Інформаційних кампаній про профілактику та використання презервативів, ВІЛ і т.д.
- Високоефективних рекламних кампаній для просування брендів компаній.
- Ідеально підходить як мерчендайзинговий матеріал для перепродажу.

ФОРМАТИ ТОРГОВИХ ТОЧОК

Якщо ви є дистриб'юторською мережею або точкою продажу, у нас є вітрини та упаковки для перепродажу, в різних та оригінальних асортиментах, адаптованих до вашої діяльності.

- Сувенірні магазини.
- Сувенірні магазини, що спеціалізуються на туризмі.
- Франчайзингові мережі або супермаркети з адаптованим дизайном або білою етикеткою.
- І багато іншого!

 

ПРЕЗЕРВАТИВИ ТА ЛУБРИКАНТИ НАВАЛОМ ТА В КОРОБКАХ ПО 3 ОДИНИЦІ

Презервативи Sensitex® випускаються оптом в коробках по 144 штуки або в пакетах по 1000 штук, а також однодозові лубриканти по 6 мл. в пакетах по 100 штук.

Найкраща якість за найкращою ціною. Прозорі презервативи з натурального латексу, з резервуаром і змащені. Номінальна ширина: 54 мм. Спеціальні ціни для установ, неприбуткових організацій та ОНГ.

 

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ, АСОЦІАЦІЇ, ДЕРЖАВНІ ТА ПРИВАТНІ УСТАНОВИ

Condomcampus.com співпрацює з багатьма установами в кампаніях з підвищення обізнаності про використання презервативів та профілактики СНІДу, надаючи спеціальні тарифи для некомерційних організацій та ONG.

З іншого боку, ми беремо активну участь у боротьбі зі СНІДом, виділяючи 0,5% від прибутку благодійним організаціям та ONG. Таким чином, за кожне замовлення, яке ви робите у нас, ви також допомагаєте і співпрацюєте з різними організаціями.

ЗАПИТУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ

Якщо Ви зацікавлені в замовленні великих партій будь-якого з наших продуктів, будь ласка, зверніться до нас за інформацією, і ми будемо раді допомогти Вам у найкоротші терміни.

Більш детальна інформація: + 34 698 447 356
Електронна пошта: ecommerce.distribuciones@gmail.com

ДЕЯКІ З НАШИХ КЛІЄНТІВ