Personalizuoti prezervatyvai įmonėms, įstaigoms ir nevyriausybinėms organizacijoms

Siūlome pažangiausias prezervatyvų pritaikymo sistemas. Personalizuoti prezervatyvai idealiai tinka jūsų prekės ženklui reklamuoti, dovanoti ar prekiauti. Jei ieškote didelį reklaminį poveikį turinčio gaminio, pristatome originalų ir labai veiksmingą būdą nustebinti ir įtvirtinti savo prekės ženklą naudojant prezervatyvus su savo antspaudu.

Siuntos visoje Europoje ir Afrikoje.

KONTAKTUOKITE MUS: Telefonai + 34 698 447 356

El. paštas: ecommerce.distribuciones@gmail.com

Pritaikysime prezervatyvus individualiose pakuotėse, ant kurių elegantiškai ir originaliai užrašysime jūsų logotipą ar prekės ženklą.

Nuo 500 vienetų iki daugiau nei milijono. Kuo didesnis kiekis, tuo mažesnė kaina už vienetą.

ĮVAIRIOS PRITAIKYMO GALIMYBĖS

Skirta visų tipų grupėms - žmonių asociacijoms, skirtoms įvairioms kampanijoms ar reklaminei veiklai, svingerių grupėms, vestuvėms ar kitiems renginiams.

ĮMONĖS IR ORGANIZACIJOS

Atraskite mūsų paramą įmonėms. Nesvarbu, ar jums reikia pritaikyti prezervatyvus prevencinėms ar reklaminėms kampanijoms, ar norite parduoti ar platinti savo formatus.

Jei pageidaujate nepritaikytų formatų, turime geriausią kokybę už geriausią kainą. Idealiai tinka įstaigoms / ne pelno siekiančioms organizacijoms.

  

PRITAIKYMAS

Įmonėms ir organizacijoms taikome specialias kainas visiems pritaikymo formatams, vos nuo 500 vienetų. Idealiai tinka:

- Idealiai tinka informavimo kampanijoms apie prezervatyvų prevenciją ir naudojimą, ŽIV ir kt.
- Didelio poveikio reklaminėms kampanijoms, skirtoms reklamuoti įmonės prekės ženklus.
- Puikiai tinka kaip prekinė medžiaga perpardavimui.

PARDAVIMO VIETŲ FORMATAI

Jei esate platinimo tinklas arba prekybos vieta, turime įvairių ir originalių asortimentų, pritaikytų jūsų veiklai, ekranų ir pakuočių, skirtų perparduoti.

- Dovanų parduotuvės.
- Suvenyrų parduotuvės, specializuotos turizmo srityje.
- Franšizės tinklai arba prekybos centrai su pritaikytu dizainu arba balta etikete.
- Ir dar daugiau!

   

NEFASUOTI PREZERVATYVAI IR LUBRIKANTAI DĖŽUTĖSE PO 3 VIENETUS.

"Sensitex®" prezervatyvų galima įsigyti nefasuotų, dėžutėse po 144 vienetus arba maišeliuose po 1000 vienetų, o vienkartinių 6 ml lubrikantų - maišeliuose po 100 vienetų.

Geriausia kokybė už geriausią kainą. Skaidrūs natūralaus latekso prezervatyvai, su rezervuaru ir su lubrikantu. Nominalus plotis: 54 mm. Specialios kainos įstaigoms, ne pelno siekiančioms organizacijoms ir ONG.

  

ASOCIACIJOS, ASOCIACIJOS, VIEŠOSIOS IR PRIVAČIOS INSTITUCIJOS. 

"Condomcampus.com" bendradarbiauja su daugeliu institucijų, vykdančių kampanijas, kuriomis siekiama didinti informuotumą apie prezervatyvų naudojimą ir AIDS prevenciją, taip pat teikia specialias kainas ne pelno organizacijoms ir nevyriausybinėms organizacijoms.

Kita vertus, aktyviai dalyvaujame kovoje su AIDS, skirdami 0,5 % pelno labdaros organizacijoms ir ONG. Taigi kiekvienu užsakymu pas mus padedate įvairioms organizacijoms ir bendradarbiaujate su jomis.

PRAŠYTI INFORMACIJOS

Jei jus domina užsakyti didelį bet kurio mūsų gaminio kiekį, kreipkitės į mus dėl informacijos ir mes mielai jums padėsime.

Daugiau informacijos: + 34 698 447 356
El. paštas: ecommerce.distribuciones@gmail.com

KAI KURIE MŪSŲ KLIENTAI