Prezerwatywy personalizowane dla firm, instytucji i organizacji pozarządowych

Oferujemy najbardziej zaawansowane systemy personalizacji prezerwatyw. Personalizowane prezerwatywy są idealne do promowania Twojej marki, jako prezent lub do merchandisingu. Jeśli szukasz produktu o dużym oddziaływaniu reklamowym, przedstawiamy oryginalny i bardzo skuteczny sposób na zaskoczenie i utrwalenie swojej marki za pomocą prezerwatyw z własną pieczęcią.

Wysyłki na terenie całej Europy i Afryki. 

KONTAKT: tel. + 34 698 447 356
Email: ecommerce.distribuciones@gmail.com

Personalizujemy prezerwatywy w indywidualnych opakowaniach, z Twoim logo lub marką w eleganckim i oryginalnym formacie.

Od zaledwie 500 sztuk do ponad miliona. Im większa ilość, tym niższa cena za jednostkę.

RÓŻNE MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI

Dla wszelkiego rodzaju konkretnych grup, czy to zrzeszających ludzi do prowadzenia różnych kampanii czy akcji promocyjnych, grup swingersów, na wesela, czy inne imprezy.

PRZEDSIĘBIORSTWA I ORGANIZACJE

Sprawdź nasze opakowania firmowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz spersonalizować prezerwatywy na potrzeby kampanii profilaktycznych lub reklamowych, czy też chcesz wprowadzić na rynek lub dystrybuować własne formaty.

Jeśli wolisz niespersonalizowane formaty, mamy najlepszą jakość w najlepszej cenie. Idealny dla instytucji / organizacji non-profit.

 

Dostosowania

Mamy specjalne ceny dla firm i organizacji we wszystkich formatach personalizacji, już od 500 sztuk. Idealne dla:

- Kampanie uświadamiające na temat zapobiegania i stosowania prezerwatyw, HIV itp.
- Kampanie reklamowe o dużym wpływie na promocję marek firmowych.
- Doskonałe jako materiał merchandisingowy do odsprzedaży.

 

FORMATY PUNKTÓW SPRZEDAŻY

Jeśli jesteś siecią dystrybucji lub punktem sprzedaży, mamy ekspozytory i opakowania do odsprzedaży, w różnych i oryginalnych asortymentach dostosowanych do Twojej działalności.

- Sklepy z pamiątkami.
- Sklepy z pamiątkami specjalizujące się w turystyce.
- Sieci franczyzowe lub supermarkety z dostosowanymi projektami lub white label.
- I wiele więcej!

        

PREZERWATYWY I LUBRYKANTY LUZEM I W PUDEŁKACH PO 3 SZTUKI

Posiadamy prezerwatywy Sensitex® luzem w pudełkach po 144 sztuki lub workach po 1000 sztuk oraz lubrykanty jednodawkowe 6ml w workach po 100 sztuk.

Najlepsza jakość w najlepszej cenie. Przezroczyste prezerwatywy z naturalnego lateksu, ze zbiorniczkiem i smarowane. Szerokość nominalna: 54 mm. Specjalne ceny dla instytucji, organizacji non-profit i NGO.

 

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE, STOWARZYSZENIA ORAZ INSTYTUCJE PUBLICZNE I PRYWATNE

Condomcampus.com pracuje dla wielu instytucji w kampaniach mających na celu zwiększenie świadomości używania prezerwatyw i zapobiegania AIDS, oferując specjalne stawki dla organizacji non-profit i NGO.

Z drugiej strony aktywnie uczestniczymy w pomocy przeciwko AIDS, przekazując 0,5% zysków na rzecz organizacji charytatywnych i pozarządowych. Tak więc za każde zamówienie złożone u nas, pomagasz i współpracujesz również z różnymi organizacjami.

Poproś nas o informacje

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem dużych ilości któregoś z naszych produktów, prosimy o informację, a my chętnie udzielimy szybkiej pomocy. 

Więcej informacji: + 34 698 447 356
Email: ecommerce.distribuciones@gmail.com