Personalizēti prezervatīvi uzņēmumiem, iestādēm un NVO.

Mēs piedāvājam vismodernākās prezervatīvu pielāgošanas sistēmas. Personalizēti prezervatīvi ir ideāli piemēroti jūsu zīmola popularizēšanai, kā dāvana vai merčendaizingam. Ja meklējat produktu ar lielu reklāmas ietekmi, mēs piedāvājam oriģinālu un ļoti efektīvu veidu, kā pārsteigt un nostiprināt savu zīmolu, izmantojot prezervatīvus ar savu zīmogu.

Sūtījumi visā Eiropā un Āfrikā.

SAZINIETIES AR MUMS: Tālruņi + 34 698 447 356

E-pasts: ecommerce.distribuciones@gmail.com

Mēs pielāgojam prezervatīvus individuālos iepakojumos ar jūsu logotipu vai zīmolu elegantā un oriģinālā formātā.

No tikai 500 vienībām līdz vairāk nekā vienam miljonam. Jo lielāks daudzums, jo zemāka cena par vienību.

DAŽĀDAS PIELĀGOŠANAS IESPĒJAS

Visu veidu grupām, neatkarīgi no tā, vai tās apvieno cilvēkus dažādām kampaņām vai reklāmas pasākumiem, svingeru grupām, kāzām vai citiem pasākumiem.

UZŅĒMUMI UN ORGANIZĀCIJAS

Atklājiet mūsu atbalstu uzņēmumiem. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams pielāgot prezervatīvus profilakses vai reklāmas kampaņām, vai arī vēlaties tirgot vai izplatīt savus formātus.

Ja dodat priekšroku nepielāgotiem formātiem, mēs piedāvājam vislabāko kvalitāti par vislabāko cenu. Ideāli piemērots iestādēm / bezpeļņas organizācijām.

  

PIELĀGOJUMI

Mums ir īpašas cenas uzņēmumiem un organizācijām visos pielāgošanas formātos, sākot tikai no 500 vienībām. Ideāli piemērots:

- Izpratnes kampaņām par prezervatīvu profilaksi un lietošanu, HIV u.c.
- Spēcīgām reklāmas kampaņām, lai popularizētu uzņēmuma zīmolus.
- Ideāli piemērots kā merčendaizinga materiāls tālākai pārdošanai.

TIRDZNIECĪBAS VIETU FORMĀTI

Ja esat izplatīšanas tīkls vai tirdzniecības vieta, mēs piedāvājam displejus un iepakojumus tālākai pārdošanai dažādos un oriģinālos sortimentos, kas pielāgoti jūsu darbībai.

- Dāvanu veikali.
- Suvenīru veikali, kas specializējas tūrisma jomā.
- Franšīzes tīkli vai lielveikali ar pielāgotiem dizainparaugiem vai baltām etiķetēm.
- Un vēl daudz ko citu!

  

PREZERVATĪVI UN LUBRIKANTI NEIESAIŅOTI UN KASTĪTĒS PA 3 VIENĪBĀM.

Sensitex® prezervatīvi ir pieejami neiesaiņoti iepakojumos pa 144 vienībām vai maisiņos pa 1000 vienībām, kā arī vienreizējas devas lubrikanti pa 6 ml iepakojumos pa 100 vienībām.

Labākā kvalitāte par labāko cenu. Caurspīdīgi dabiskā lateksa prezervatīvi ar rezervuāru un lubrikantu. Nominālais platums: 54 mm. Īpašas cenas iestādēm, bezpeļņas organizācijām un ONG.

  

UN ASOCIĀCIJU, VALSTS UN PRIVĀTO IESTĀŽU, ASOCIĀCIJU UN VALSTS UN PRIVĀTO INSTITŪCIJU

Condomcampus.com sadarbojas ar daudzām institūcijām, lai veicinātu izpratni par prezervatīvu lietošanu un AIDS profilaksi, kā arī nodrošina īpašas cenas bezpeļņas organizācijām un ONG.

No otras puses, mēs aktīvi piedalāmies AIDS apkarošanas pasākumos, novirzot 0,5 % no peļņas labdarības organizācijām un ONG. Tādējādi ar katru pasūtījumu, ko veicat pie mums, jūs arī palīdzat un sadarbojaties ar dažādām organizācijām.

PIEPRASĪT INFORMĀCIJU

Ja jūs interesē kāda no mūsu produktiem pasūtīšana lielos daudzumos, lūdzu, jautājiet mums, un mēs ar prieku jums ātri palīdzēsim.

Vairāk informācijas: + 34 698 447 356
E-pasts: ecommerce.distribuciones@gmail.com

DAŽI NO MŪSU KLIENTIEM